Portugalia – Gana, formacionet zyrtare

21

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes në mes të Portugalisë dhe Ganës, në kuadër të Kupës së Botës.

Portugezët, pas barazimit të Uruguajit me Korenë Jugore, do të tentojnë që ta shfrytëzojnë këtë rast, në mënyrë që të shkëputen sadopak në vendin e parë në grup.

Ajo që bie në sy është mungesa në 11-shen e parë e Rafael Leaos.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. /Lajmi.net/


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here