Labi dhe Shkurte Gashi publikojnë këngën “A ma fal tradhtinë”

24

Këngëtari Labinot Tahiri ka publikuar projektin e ri muzikor i cili është në bashkëpunim me këngëtaren Shkurte Gashi.

“A ma fal tradhtinë”, mban titullin dueti i dyshes, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur Kreshnik Avdiu.

Projekti muzikor është realizuar në kuadër të festave të fundvitit. /Lajmi.net/


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here