Stresi: S’jam lojtar, jam vetvetja dhe nuk do të ndryshoj (VIDEO)

Reperi i njohur, Stresi në Big Brother VIP Kosova ka thënë se nuk është lojtar.

Ai është shprehur se nuk do të ndryshojë, sepse siç tha ai, është vetvetja, përcjell Klankosova.tv.

“Sonte kam kuptuar një gjë, që duhet me qenë lojtar, s’jam lojtar pra, edhe nëse doni të më bëni, nuk do të jem lojtar. S’kam me ndryshu edhe s’kam me qenë ashtu siç doni ju të më shihni, sepse jam vetvetja dhe nuk di ndryshe”, u shpreh ai.