Kjo është vajza nga Gostivari e cila i rrëmbeu zemrën Mc Bekës

Mc Beka është ylli i viteve 90-të, këngëtari që u bë i famshëm me këngë e bashkëpunime si “Shehidja”, “Lopt e mija”, “Viza C”, etj.

Beka, u bë pjesë e Reality Shout “Big Brother VIP Kosova”, por qëndrimi i tij brenda shtëpisë së izoluar, nuk zgjati shumë.

Ai, ka lënë shije të mirë tek publiku për shkak të sinqeritetit dhe të thënit të gjerave hapur.

Beken jashtë shtëpisë është pritur nga shumë fansa dhe familja që i kanë qëndruar pranë si gjithmonë.

Mbështetja më e madhe e Bekes ishte dhe vazhdon të jetë bashkëshortja e tij, Zana që po e zbulojmë për herë të parë.

Zana është nga qyteti i Gostivarit, teksa çifti janë dhe prindër të dy fëmijëve.