Bukuroshja kroate magjeps edhe fansat e basketbollit

Që nga ajo kohë, ajo ka fituar 3.5 milionë ndjekës në “Instagram” dhe është fotografuar me reperin kanadez Drejk dhe aktorin amerikan Xhejmi Foks, ndërkohë që ka marrë pjesë edhe në shfaqjen pa censurë të Piers Morgan, ku mbrojti të drejtën e saj për të veshur atë që i pëlqen.

Aktualisht në Shtetet e Bashkuara, Knoll u fotografua në një ndeshje të NBA-së  mes Miami Heat dhe Brooklyn Nets në Florida të jugut. Knoll kishte të veshur një bluzë të zezë me numrin 22 që i përket Jimmy Butler. Ajo kishte veshur edhe pantallona të ngushta të kuqe, duke tërhequr madje edhe vëmendjen e gjyqtarëve.