“Mos rrej, mashtruese”, Andi fillon të qajë pas përplasjes me Xhulin (VIDEO)

Andi dhe Xhuli kanë vazhduar diskutimet e debatet edhe gjatë javës.

Gjatë diskutimeve, në një moment Andi i ka thënë mashtruese Xhulit, përcjell Klankosova.tv.

“Mos rrej, mashtruese”, është shprehur Andi, derisa ka filluar të qajë pas përplasjes me Xhulin.