Juli tregon se zemra i rrahu fortë kur Atdheu hyri në BBVK (VIDEO)

Juliana, Bruno dhe Atdheu sot kanë folur për momentin kur ky i fundit ka hyrë në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Juliana rrëfehej tek këta të dy se si ishte ndjerë kur ndodhi kjo gjë.

“Më ka pëlqyer si djalë. E falënderoj shumë që ka ardhur në BBVK, kur e kam parë që dikush bërtit ‘O Skënderbeu’. Kur thanë Atdheu, e di si më bëri zemra”, ka thënë Juliana.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.