Stresi – Andit: Gresa, pa sherr e shkreta (VIDEO)

Stresi ka thënë fjalët më të mira për Gresën.

Derisa reperi po qëndronte bashkë me modelen në dhomën e ndejës, i thoshte Andit i cili ishte në kuzhinë, se Gresa është pa sherr dhe vajza me zemrën më të mirë.

“Je duke i thënë dikujt që rri me të 24 orë”, tha Andi me shaka.

Ndiqni videon për më shumë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.