“Tani, të dua me të vërtetë” fjalët në ëmbëlsirën e Getinjos për Vivienin (VIDEO)

Dhurata nga Getinjo për Vivienin nuk kanë të ndalur në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ai të dashurës së tij këtë herë i dërgoi një ëmbëlsirë në formë zemre.

Në ëmbëlsirë shkruhej “Tani, të dua me të vërtetë”, kjo gjë e emocionoi shumë Vivenin, e cila tortën e ndau me banorët tjerë të BBVK.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.