“Ta hangsha pallaqinkën Xhul”, a do të vazhdojë marrëdhënia mes Atdheut dhe Xhulit jashtë? (VIDEO)

Xhuliana Nura dhe Atdhe Xharavina kanë qenë në qendër të mediave pasi krijuan afërsi shpejt pas hyrjes së këtij të fundit në Big Brother Vip Kosova.

Ishte Atdheu ai që nisi flirtin duke gjuajtur fjalë ndaj ish-missit Kosovar, gjë që coi në një marrëdhënie më intime mes dyshes.

Por, “mollë sherri” u bë një deklaratë e banores se kishte lënë peng një njohje jashtë dhe çifti shkëputën marrëdhënien.

Megjithatë, Atdheu i ka premtuar Xhulit se kur të dal nga shtëpia do ta pres për t’u sqaruar.

Në klipin më poshtë që u shfaq në Big Talk mund të shihni rrjedhën e lidhjes së dyshes:

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.