U mposht nga Trepça, Rama e ngushëllon KB Prishtinën: Kokën lart dhe vazhdojmë përpara

Trepça e ka fituar Kupën e Kosovës, pasi në finale e mposhti Sigal Prishtinën, me rezultat 74-66.

Kryetari i kryeqytetit, Përparim Rama, përmes një postimi në Facebook, i inkurajoi basketbollistët e Sigal Prishtinës, të qëndrojnë me kokën lart e të vazhdojnë përpara.

“Lojë e mrekullueshme sonte nga djelmoshat tanë! Kokën lart dhe vazhdojmë përpara. Faleminderit për emocionet që na dhuruat sot”, ka shkruar Rama në Facebook.