I riu shqiptar kapet me mbi 56 kilogramë marihuanë në kufirin me Malin e Zi

Një 21-vjeçar ka rënë në duart e policisë, në kufirin shqiptaro-malazez.

Ai dyshohet për trafikim me drogë.

Po ashtu janë kapur edhe një sasi prej 56. 2 kilogramë marihuanë.

Bashkë me 21-vjeçarin, ishte edhe një person tjetër i cili është shpallur në kërkim, shkruan Ballkanweb përcjell Klankosova.tv

Sipas autoriteteve ata po lëviznin drejt Malit të Zi nga Shqipëria/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.