Priyanka Chopra Jonas flet për jetën e saj si nënë e re

Aktorja indiane, Priyanka Chopra Jonas, ka thënë se i vlerëson të gjitha momentet prej se kur është bërë nënën për herë të parë.

Ajo ka thënë se çdo herë pasi e përfundon punën përkujdeset për vajzën e saj.

“Pas kësaj, nuk jam në dispozicion. Bëjmë kohën e banjës, orarin e historisë, kohën e gjumit,” thotë ajo për median.

“Dhe pastaj është koha jonë (për mua dhe Nick), nëse … kemi miq ose thjesht ulemi së bashku dhe shikojmë një film”, ka thënë Chopra-Jonas, shkruan People, transmeton Klankosova.tv.