Elvana Gjata dhe Noizy vijnë me “My All” (VIDEO)

Dy artistët e njohur shqiptar, Elvana Gjata dhe Noizy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“My All” titullohet projekti i tyre i përbashkët muzikor, përcjell Klankosova.tv.

Elvana dhe Noizy kësaj kënge ia kanë realizuar edhe një videoklip veror.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS. 

https://www.youtube.com/watch?v=u-cJzgpsTyg

The post Elvana Gjata dhe Noizy vijnë me “My All” (VIDEO) appeared first on Klan Kosova.