Enca po rikthehet në muzikë? (FOTO)

U bë një kohë që këngëtarja e njohur, Enca është ‘zhdukur’, me projekte muzikore, por jo edhe nga rrjetet sociale.

Kënga më e fundit e artistes “Suavele” u lansua para një viti, e që nga atëherë, ajo s’ka sjellë diçka të re për fansat.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, artistja ngacmoi pak fansat e asaj me atë që duket të jetë një paralajmërim për këngë të reja.

Enca

Ajo publikoi një fotografi duke shkruar, “Këngë të reja nga Enca së shpejti?”.

Shihni më poshtë postimin e saj të plotë./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS. 

Enca