“Shtrejt” po vjen nga Mozziku dhe Ghetto Geasy (FOTO)

Dy artistët e njohur, Mozziku dhe Ghetto Geasy së shpejti do të sjellin një bashkëpunim.

Këtë e ka bërë të ditur Mozziku përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, përcjell Klankosova.tv.

Ai ka bërë të ditur se “Shtrejt” quhet kënga e tyre e cila pritet të lansohet së shpejti.

“Movie time! A jeni gati!? Mozzik ft . Geasy – Shtrejt”, ka shkruar ai.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.