Dreshaj i këndon motrës: Kur vëllai i këndon motrës, këndon shpirti e zemra (VIDEO)

Sot në emisionin “Shija e Anës” i ftuari erdhi nga Tuzi i Malit të Zi.

Bëhet fjalë për talentin, këngëtarin e ri David Dreshaj, i cili për dy vjet ka nxjerrë disa hite.

Ai nw “Shija e Anës” këndoi këngën që i kishte dedikuar vitin e kaluar motrës me titullin “ Asaj “. Dreshaj tregon se si ia bëri motrës befasi, pikërisht në ditën më të lumtur të saj, ku edhe klipi i këngës u xhirua pikërisht atë ditë.

Për më tepër nga intervista dhe këngët që i këndoi këngëtari i kuptoni përmes linkut më poshtë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO