Sulmon bashkëshorten, policia lëshon urdhër mbrojtjeje emergjente

Mbrëmë në Viti është arrestuar një person për shkak se dyshohet që e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Bëhet e ditur se pas inicimit të rastit, viktimës i është lëshuar urdhër mbrojtjeje e përkohshme emergjente nga ana e policisë, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.