“Boom Boom” thonë Ledri dhe Mozziku (VIDEO)

Dy artistët, Ledri Vula dhe Mozziku e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“Boom Boom” quhet kënga e tyre, së cilës i është realizuar edhe videoklipi, përcjell Klankosova.tv.

Teksti i këngës “Boom Boom” është shkruar nga vet Ledri dhe Mozziku.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post “Boom Boom” thonë Ledri dhe Mozziku (VIDEO) appeared first on Klan Kosova.