Dy duete po vijnë nga Ronela Hajati (FOTO)

Artistja e njohur, Ronela Hajati ka njoftuar se shumë shpejt i sjell dy projekte të reja.

Ajo poashtu zbuloi se projektet janë bashkëpunime dhe tha se ato i dashuron kur i dëgjon.

Artistja nuk ka treguar emrat me të cilët ka punuar megjithatë fansat e saj mezi po presin.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post Dy duete po vijnë nga Ronela Hajati (FOTO) appeared first on Klan Kosova.