Tiranë: 13-vjeçari gjendet i vdekur brenda veturës

Një ngjarje e rëndë e ka tronditur Tiranën ditën e sotme.

Një 13 vjeçar ka vdekur si pasojë e asfiksisë (ngulfatjes).

Ai është gjetur nga familjarët, brenda veturës në garazhin e banesës, në zonën e Babrrusë.

Lidhur me rastin po zhvillohen hetimet, raportojnë mediat shqiptare përcjell Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post Tiranë: 13-vjeçari gjendet i vdekur brenda veturës appeared first on Klan Kosova.