Van Damme po qëndron në Kosovë

Artisti me famë botërore, Jean Claude Van Damme, ka ardhur në Kosovë.

Van Damme është fotografuar me ish-karateistin nga Kosova, Enver Idrizi, transmeton Klankosova.tv.

Kujtojmë se Van Damme njihet për filma aksion, ku ndër më të njohurit janë “Maximum risk”, “The quest” e “Lionheart”.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.