Hajrulla Çeku sonte në Klan Kosova flet rreth vendimit për Lojërat Mesdhetare 2030

Ministri për Kulturë, Rini dhe Sport, Harjulla Çeku, sonte do të jetë i ftuar në televizionin Klan Kosova.

Ndër të tjera, ai do të flasë rreth vendimit pozitiv për organizimin e Lojërave Mesdhetare 2030 në Kosovë.

Mos e humbisni intervistën e ministrit Çeku sonte duke filluar në orën 23:00 në Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.