Elvana pranon një buqetë me lule: Nuk e prisja (FOTO)

Ditën e sotme, mëngjesi i Elvana Gjatës ka nisur pakëz më ndryshe se nga ditët e tjera.

Me tu zgjuar, këngëtarja u surprizua nga një buqetë me lule.

ELAVANA

Ajo postoi disa foto me një buqetë lulesh të cilën ia ka dërguar një nga miqtë e saj më të mirë, Ermal Mamaqi.

“Për yllin e filmit, Vllai,” është shkrimi që Ermali i ka bërë Elvanës.

LULE

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.