Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, dyshohet për një viktimë

Në qytetin e Vlorës, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në mbrëmjen e kësaj të shtune.

Sipas Euronews.al, dyshohet për një viktimë, raporton Klan Kosova.

Fotografia e përdorur në ballinë është ilustruese.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.