Greta Koçi në pritje të ëmbël: Më e lumtur se kurrë (FOTO)

Greta Koçi po bëhet nënë dhe këtë lajm e ka zbuluar ajo vet në rrjete sociale.

Artistja e cila prej vitesh jeton në Austri krah burrit të saj, tha se po ndjehet më e lumtur se kurrë.

Greta nuk e zbuloi gjininë, megjithatë urime të shumta mori nga ndjekësit dhe miqtë e saj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.