Mbi 2 milionë turistë e vizituan Shqipërinë në gusht

Mbi 2 milionë turistë e kanë vizituar Shqipërinë në gusht.

Kështu deklaroi kryeministri Edi Rama.

“Sezoni veror po vazhdon me flukse të larta edhe në shtator duke premtuar për një vit me rezultate spektakolare në turizëm”, tha Rama.

“ju uroj një të diel të qetë”, theksoi ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.