Dëgjoni pak nga bashkëpunimi ri i Bardhit (VIDEO)

Bardhi, Dardan dhe Il Ghost janë bërë bashkë për të sjellë një projekt të ri muzikor.

“Policia” titullohet kënga që po sjell në bashkëpunim të tre artistët.

Përmes një postimi në Instagram, Bardhi ndau sekuencat e para të projektit muzikor të tyre.

Kënga pritet të lansohet këtë të enjte në orën 23:59.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhi)

The post Dëgjoni pak nga bashkëpunimi ri i Bardhit (VIDEO) appeared first on Klan Kosova.