Dua Lipa thyen rekord në Spotify

Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa, po i shijon sukseset një pas një.

Së fundmi ajo e ka prekur edhe një sukses në botën e muzikës.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram.

Lipa e ka thyer një rekord në platformën digjitale të muzikës Spotify.

Artistja është renditur e treta aty.

28-vjeçarja ka mbi 76 milionë dëgjues mujor në Spotify.

Dua Lipa Spotify

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.