Alabama Barker lavdëron Kourtneyn për imazhet e saj të shtatzënisë

Alabama Barker tregoi dashurinë e saj për njerkën Kourtney Kardashian pasi themeluesja e Lemme e cila aktualisht po pret fëmijën e parë së bashku të saj dhe bashkëshortit Travis Barker ndau foto të saj me krahët rreth barkut të saj.

Kourtney nënvizoi postimin e saj të 11 shtatorit, në të cilin ajo është e veshur me lëkurë të zezë dhe dantella, me gungën e saj të foshnjës në ekran, “Shtatzënia është kaq fuqizuese”, rapoton Enews, transmeton Klankosova.tv.

Për të treguar mbështetjen e saj, Alabama komentoi: “Hot mama!”

Përveç familjes së përzier të Kourtney dhe Travis 17-vjeçare përfshin djalin e tij Landon Barker, 19 vjeç, dhe njerkën Atiana De La Hoya, të cilën ai e ndan me ish Shanna Moakler dhe tre fëmijët e saj me Scott Disick, Mason, 13 vjeç, Penelope, 11 vjeç, dhe Reign, 8 vjeç.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.