EULEX-i po kryen bastisje në banesën e familjarëve të dëshmorëve Bahri e Fahri Fazliu

Pjesëtarët e EULEX-it, janë duke kryer bastisje në Prishtinë.

Burime të IndeksOnline bëjnë me dije se në këto momente është duke u bastisur banesa e familjarëve të heronjve, Fahri e Bahri Fazliu në “Kodrën e Diellit” në Prishtinë.

Sipas këtyre burimeve, bastisja ka nisur që në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Në lidhje me rastin, Klankosova.tv është në pritje të një përgjigje zyrtare nga EULEX-i.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.