Dafina Zeqiri shumë shpejt me këngë të re

Dafina Zeqiri do të publikojë edhe një këngë të re.

Ajo në rrjetin social në Instagram ka bërë të ditur se projekti i ri muzikor është bashkëpunim me dy këngëtarë nga Shqipëria.

Zeqiri ka theksuar se Klajdi Haruni dhe Bruno janë këngëtarët në fjalë, dhe kënga quhet “Xhane xhane”./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.