Menaxheri i kombëtarës nuk pranon të flas rreth deklaratës së Zhegrovës për problemet

Futbollisti i Kosovës Edon Zhegrova, u shpreh shumë i pakënaqur me humbjen 2:0 ndaj Rumanisë.

Zhegrova deklaroi se duhet të bëhet ndryshme në kombëtare.

E rreth kësaj foli edhe menaxheri Bajram Shala.

Ai nuk pranoi të flas rreth kësaj teme.

“Të zhgënjyer jemi të gjithë. Ndërsa për ndryshime nuk kam kompetencë të flas. Besoj se duhet të flasin instancat më të larta të federatës”, tha Shala.

Zhegrova pas ndeshjes shpërfaq problemet: Disa gjëra të brendshme duhet të ndërrohen (VIDEO)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.