Reperi Nelly dhe Ashanti sërish bëhen bashkë – romancë 20 vjeçare

Janë bërë dy dekada që kur Nelly dhe Ashanti u lidhën për herë të parë në mënyrë romantike, ata akoma vazhdojnë të vrapojnë pas njëri-tjetrit.

Pasi reperi i “Hot in Herre” konfirmoi se marrëdhënia e tyre është rikthyer zyrtarisht.

Ashanti foli për lidhjen e tyre në tapetin e kuq në MTV Video Music Awards 2023 në Prudential Center në Newark, New Jersey të martën.

“Jemi në një hapësirë të mrekullueshme,” thotë fituesja e Grammy për People.

Ajo e mbante një çantë në duar me fotografi të sajën dhe Nelly, të para 20 vjetëve, shkruan People, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.