Rita Ora shfaqet mahnitëse në VMA (FOTO)

Rita Ora tregoi stilin e saj fantastik të veshjes teksa arriti në tapetin e kuq në “MTV Video Music Awards 2023” në New Jersey të martën.

Vasha nga Kosova kishte veshur një fustan të zi pa shpatulla, i cili ishte dizajnuar me mëngë të gjata dramatike për këtë rast.

Ajo e kompletoi veshjen me taka argjendi me shkëlqim dhe platformë, transmeton Klankosova.tv.

Këngëtarja i stiloi flokët e saj duke i lënë të lëshuara dhe të ndara në mes. Ajo po ashtu zgjodhi grim joshës.

Rita dukej në humor të shkëlqyeshëm teksa pozonte para kamerave.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.