Mozzik: Liri për Getin, shihemi së shpejti vëllai im (FOTO)

Reperi i njohur, Mozzik ka publikuar një fotografi në vëllait të tij, Getinjos, me të cilën ngriti dyshimet për arrestimin e këtij të fundit.

Mozzik përmes këtij postimi ka kërkuar liri për Getinjon.

“Liri për Getin. Shihemi së shpejti vëllai im, dashtë Zoti”, ka shkruar tutje Mozzik.

mozzik

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.