Suharekë: 58-vjeçari që vdiq pasi e zuri traktori me dru, ishte ushtar i UÇK-së dhe TMK-së

Një 58-vjeçar ka vdekur në fshatin Studenqan të Suharekës, pasi u zu nga traktori me dru.

K.B, kishte shkuar në mal për të prerë dru, teksa aty e gjeti vdekjen.

Bëhet e ditur se tanimë i ndjeri ishte ushtar i Ushtrisë Çlirimtare e Kosovës dhe Trupave Mbrojtëse të Kosovës.

Kapllan

Suharekë: Vdes 58-vjeçari, e zuri traktori me dru

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.