Një familje po bëhet me shtëpi dhe donator është Don Xhoni (FOTO)

Don Xhoni është bërë donator për ndërtimin e një shtëpie për një familje në nevojë.

Kjo u bë e ditur nga humanisti Halil Kastrati dhe më pas edhe nga vet reperi.

Don Xhoni u shpreh i lumtur që në moshë të re pati mundësinë ta gëzojë dikë.

Ai tutje tha se publikimi i lajmit nuk u bë për marketing.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.