Është fejuar me Karim Adeyemin? Ja detaji që na paska shpëtuar tek Loredana ( FOTO )

Loredana dhe Karim Adeyemi prej kohësh po shijojnë romancën e tyre, teksa duket se gjërat po bëhen serioze.

Së fundmi ne kemi vënë re në gishtin e Loredanës që ajo mban një unazë e cila duket si unazë fejese, por këtë nuk mund ta themi me siguri pasi dyshja nuk ka konfirmuar ende asgjë.

Nëse ata e kanë hedhur këtë hap në lidhjen e tyre, ne ju urojmë më të mirat!