admin

5170 articles written
0 comments made

Explore

Elbert Krasniqi viziton kryetarin e Leposaviqit (VIDEO)

Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal Elbert...

Ministri britanik: Qindra emigrantë shqiptarë janë kthyer në atdhe

Ministri i imigracionit britanik Robert Jenrick, në...

Dyfishohet shifra e tatimit të paguar nga estrada

Drejtori i Administratës Tatimore të Kosovës, Ilir...

Juventusi po monitoron situatën e Wilfried Gnontos – Telegrafi

Wilfired Gnonto pritet të largohet nga Leeds...

Edhe ATK-ja sfidohet nga Veriu

Zëvendësdrejtori ekzekutiv i Administratës Tatimore të Kosovës,...

Guardiolan e tradhtuan lotët në triumfin e FA Cup – Telegrafi

Pep Guardiola dhe Ilkay Gundogan u përpoqën...

Vriten 3 ushtarë izraelitë nga polici egjiptian – Klan Macedonia

Tre ushtarë izraelitë janë vrarë me armë...