Elvana Gjata dhuroi spektakël në “Dance with me”

Elvana njihet si një nga këngëtaret më të mira shqiptare.

Ajo me zërin, performancën dhe dashurin që iu ofron publikut për shumë vite arrin të qëndroj në top lista.

Së fundmi, ajo ishte e ftuar speciale në “Dance with me”, ku ishte pjesë edhe e jurisë.

Elvana nuk e la pa kërcyer,ku la të gjithë pa fjalë me peformancën e saj.

Thjesht, Elvana është e lindur për skenë, shkruan ‘Kosovarja’