Showbiz

Princesha Diana dyshohet se u vra pasi priste një fëmijë me Dodi Al Fayed

0
25 vjet nga vdekja tragjike e Princeshës Diana, së bashku me partnerin e saj të atëhershëm Dodi Al Fayed, babai i Al Fayed pretendon...

Nuk po bëhen rehat, Beniada flet për miqësinë me Einxhel

0
Ish-banorja e “Big brother Vip”, Beniada Nishani, gjatë një interviste televizive, ka komentuar deklaratat e Einxhel Shkirës, e cila ka treguar kohë më parë...

Të fundit

Çmimi i naftës dhe benzinës bie për një cent

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) i ka...

Presidentja e Hungarisë të martën viziton Kosovën

Presidentja e Hungarisë, Katalin Novak, të martën e 13...

Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria në krye të listës së dëbimeve nga Gjermania

Në gjashtëmujorin e parë të vitit 2022, Maqedonia e...