Maqedoni

Bilall Kasami injoron investimin e Lazim Destanit në Tetovë

0
Për Tetovën dhe jo vetëm sot është një ditë e veçantë për shkak të një investimi kapital nga familja e respektuar Destani që ka...

Skandaloze/ Besa, Levica dhe VMRO nuk urojnë 21 vjetorin e Marrëveshjes së Ohrit

0
Lëvizja Besa, Levica dhe VMRO tashmë e dimë që janë bërë bashkë por sot bëhen bashkë për një tjetër rast, për të mos urruar...

BDI: Marrëveshja Paqësore e Ohrit, akti vendimtar për realitetin progresiv të vendit

0
Bashkimi Demokratik për Integrim uron të gjithë qytetarët e vendit me rastin e 21 vjetorit të nënshkrimit të Marrëveshjes Paqësore të Ohrit, aktit juridik...

Grubi: Marrëveshja e Ohrit gurëthemeli i të gjitha të arriturave demokratike dhe e rrugëtimit...

0
Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi me rastin e 21 vjetorit të nënshkrimit të Marrëveshjes Paqësore...

Grubi: Ditë e madhe në përvjetorin e MO, mbi 130 milion € investim, me...

0
Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përmes një postimi në faqen e tij të Facebookut ka...

Grubi: Marrëveshja e Ohrit gurëthemeli i të gjitha të arriturave demokratike dhe e rrugëtimit...

0
Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi me rastin e 21 vjetorit të nënshkrimit të Marrëveshjes Paqësore...

PFD/ Grubi: Përmes një shoqërie të barabartë përfitojmë të gjithë

0
Zëvendës kryetari i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi sot ka marrë pjesë në ditën e tretë...

Çejku me fjalë të mëdha për Ali Ahmetin: Është figurë që lufton për të...

0
Ish ambasadori, Arben Çejku në ditën e tretë të shkollës për lider të rinjë, “Peace Forum Dialogue”, duke folur për figurën e një lideri,...

Grubi: Ndërtojmë të ardhme të re, duke mos lejuar përsëritjen e krimeve që errësojnë...

0
Zëvendës kryeministri i parë Artan Grubi sot ka qëndruar në Luboten për të shprehur nderime për martirët e lirisë. Mbi kujtimin e dëshmorëve dhe martirëve...

Nesër në Shkup, koncerti i madh Peace Festival për përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit

0
Nesër, 13 Gusht 2022, në një dimension krejtësisht tjetër nga organizimet konvencionale, në frymën e rinisë dhe muzikës do të shënohet përvjetori i 21-të...

Të fundit

Ndahet nga jeta anëtarja e LDK-së

Sot ka ndërruar jetë, anëtarja e Kryesisë të Forumit...

Ghetto Geasy në mes të Tetovës: A ka Bilall k’tu?! (Video

Repisti i njohur kosovar Getoar Selimi i njohur si...

Albin Kurti sot feston ditëlindjen

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, sot e feston ditëlindjen...

Hoti: Kosova në NATO dhe BE me procedura të pëshpejtuara

Ish-kryeministri, Avdullah Hoti i është bashkuar thirrjes publike që...

Sa të dobishëm janë dronët e prodhimit turk që luftojnë në Ukrainë?

Disa video urimi kanë qarkulluar në kanalet e mediave...