Sport

Shqiponja dykrenare nuk mungon në Kupën e Botës, tifozi nga Katari provokon lojtarët serbë...

0
Një tifoz nga Katari është përkujdesur t’i provokojë lojtarët e Përfaqësueses së Serbisë pas humbjes nga Brazili në kuadër të Kampionatit Botëror “Katar 2022”. Brazili...

Të fundit

Çmimi i naftës dhe benzinës bie për një cent

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) i ka...

Presidentja e Hungarisë të martën viziton Kosovën

Presidentja e Hungarisë, Katalin Novak, të martën e 13...

Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria në krye të listës së dëbimeve nga Gjermania

Në gjashtëmujorin e parë të vitit 2022, Maqedonia e...