Bora Zemani uron me plot shpirt të birin për ditëlindje

Bora Zemani, është një nënë mjaftë e përkushtuar.

Kohën më të madhe ia kushton djalit të saj Arborit.

Ata përveç se një kanë një raport prindëror kanë dhe një miqësi të bukur se bashku.

Sot është ditëlindja e Arborit, Bora shënon fjalët më emocionuese që u burojnë nga shpirti për të.

Ajo shkruan : “Ej ti, njeriu qe me zbukuron jeten… dua te te uroj edhe 100 vite te bukura!
Jam e prekur ne cdo ditelindje tenden sepse perpara syve kam nje femije jo vetem te mencur, por mbi te gjitha te lumtur!! Kjo eshte krenaria me e madhe!
Ti je i vogli im qe ke fuqine te me japesh boten e te ndriçosh cdo dite timen!
Te dua Arbor… dhe nuk e them dot me fjale se sa! #arbordashuria”.

Ajo mori qindra komente në vetëm pak orë pas publikimit të urimit, shkruan “Kosovarja”