Perparim Rama me gruan shfaqen plotë stil nga Gjermania

Kryetari i komunës së Prishtinës, Përparim Rama po qëndron mjaftë aktiv në rrjetet sociale duke treguar aktivitetin e tij.

Ditën e sotme ka marrë pjesë në një ngjarje në Dyseldorf, ku ishte i shoqëruar nga bashkëshortja, Kristalja.

Në “Instastory” ka ripostuar një fotografi ku shihet çifti të veshur me plotë stil dhe elegancë.

Kristalja pati marre vemendje te madhe duke u komentuar shume per bukurin dhe elegancen e saj. /Indeksonline/