Banorët flasin për kapsllëkun, Vivien tregon si ‘ra’ në jashtëqitje (VIDEO)

Historitë interesante dhe të çuditshme po vazhdojnë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Së fundmi, Shota dhe Vivien kanë folur për kapsllëkun, por kjo e fundit e tregoi edhe një ngjarje jo fort të mirë që i kishte ndodhur para se të hynte në shtëpi, njofton Klankosova.tv.

Mos e humbisni videon e mëposhtme.