Einxhel dhe Dj Dagz bëhen prindër për herë të parë

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë bërë prindër për herë të parë.

Burime për Iconstyle kanë zbuluar se Einxhel ka sjell në jetë djalin dhe ndodhet në një nga maternitetet shtetërore të Tiranës.

Çifti nuk ka postuar ende fotografi të bebushit e as detaje të emrit apo peshës së tij.