Einxhel e Dj Dagz bëhen prindër për herë të parë

Einxhel Shkira nuk ka ngurruar së publikuar momentet e saj më të veçanta gjatë shtatzënisë. Ndonse pritjes i ka ardhur fundi.

Burime për Iconstyle kanë zbuluar se Einxhel ka sjellë në jetë djalin dhe ndodhet në një nga maternitetet shtetërore të Tiranës.

Epo urime Einxhel dhe Dagz.