Gresa “harron” Stresin, masazhon Andin duke i hipur mbi shpinë (VIDEO)

Gresa Hoti për pak minuta “harroi” Stresin, pasi Andi kishte nevojë për masazh.

Modelja e njohur e cila jeton dhe vepron në Itali, i ka hipur mbi shpinë Andit dhe lehtësisht i bënte masazh pasi ky i fundit ankohej për dhimbje, njofton Klankosova.tv.

Videoja e mëposhtme ju tregon momentin.